Pillangó csoport

butterflies-1127666

Csoportunkról

Az összes óvodába érkező gyermek a Pillangó csoportban kezdi óvodás éveit, hiszen ebbe a csoportba, kiscsoportos és középső csoportos gyermekek járnak.

Lehetőség fél napos óvodában töltött időre (13.00-ig)

Rengeteg ünnepi, alkalmi foglalkozás, előadás a szülők bevonásával

Projekt rendszerű, témakörökre épített, otthon is követhető heti rend

Roma nemzetiségi óvodai nevelés

A heti projekt témák kiválasztásánál szerepelnek a cigány mesék, mondókák, dalok, énekes játékok és a mozgáshoz kötődő tevékenységek között a roma tánckultúra is. Óvodánkban ápoljuk a roma hagyományokat, alkalmazzuk színvilágukat, hogy a gyermekek minél jobban megismerhessék saját kultúrájukat.

BOLDOG óvoda

Havonta egy alkalommal tartunk Boldogságórát: A pozitív érzelmi állapotok elérését, fenntartását és fokozását lehetővé tevő technikák és módszerek tanításával, az intellektuális és szociális fejlődés előmozdítását és a mentális egészség fejlesztését segíti a program.

ZÖLD óvoda, ÓVODAKERT

Programokból néhány részlet: óvodakert ápolása, madáretetés, szelektív hulladékgyűjtés, újra felhasználásra ösztönzés.
Juhász Mirjam Daniella

Óvodapedagógus jmimid29@gmail.com